Інтелектуальна обдарованість

Якименко Святослав Ігорович

Учень 11-А класу

Переможець обласного конкурсу дитячої творчості «Мій рідний край» (до 80-річчя Донецької області, Література, Есе, ІІ місце, 2012 рік).

VІІ Всеукраїнський турнір юних географів (член команди «Донбасята», ІІІ місце, 2011 рік, місто Івано-Франківськ).

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2012» літній тур (Лівадія).

Автор друкованих літературних робіт у збірках «Не проросте трава забуття» (оповідання «Ой Василю, Васильочку…», 2011 рік? Збірка «Пам’ять серця; лист ветерану» (вірш «Вічний вогонь», новела «Маріїні сни», Донецьк, 2010 рік).

Практично-перетворювальна обдарованість

Момотенко Катерина Михайлівна

Учениця 8-А класу

Переможець обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва вихованців кімнат школяра, Дюків (І місце, 2012 рік)

Керівник – Зуб Наталія Миколаївна

Захоплення – робота з нетрадиційними матеріалам

Полонська Аліна Євгенівна

Учениця 6-Акласу

Призер Міжнародного фестивалю конкурсу «Осенние звезды» номінація декоративно-ужиткове мистецтво (ІІ місце, 2011 рік, Крим, Ялта).

Керівник - Наумова Ірина.Анатоліївна

Художньо-естетична обдарованість

Долгачова Вікторія Юріївна

Учениця 9-Б класу

Призер ІV обласного турніру танці «Юність - 2010» місто Донецьк. Переможець V ювілейного Всеукраїнського фестивалю конкурсу «Юність Донбасу - 2011» (І місце, 2011 рік).

Призер чемпіонату України по танцям (І місце, 2012 рік, місто Горлівка).

Призер фестивалю «Візерунки на Дніпрі» (ІІ та ІІІ місце, 2012 рік, місто Дніпропетровськ).

Призер Кубку С

хідного регіону по сучасним і естрадним танцям у рамках Всеукраїнського фестивалю «Слов’янські зорі - 2013» (І місце, 2013 рік, місто Слов’янськ).

Керівник – Наумова Аляна Юріївна

.

Чайкіна Анастасія Андріївна

Учениця 9 класу Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15

Призер І Міжнародного фестивалю-конкурсу «Созвездие Азовья» в номінації флейта (І місце, 2012 рік). Переможець обласного конкурсу учнів навчальних спеціалізованих закладів мистецтва «Крок до Олімпу» (І місце, 2012 рік, місто Донецьк).

Матвєєва Анастасія Володимирівна

Учениця 11-Б класу

Лауреат Другого Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чарівна зіронька» в номінації академічний вокал (ІІІ місце, 2011 рік, місто Дніпропетровськ).

Переможець міського конкурсу юних вокалістів « З рідних джерел» (І місце, 2011 рік, місто Макіївка).

Керівник – Пікуляк Тетяна Володимирівна

Практично-перетворювальна обдарованість

Бражник Олексій Володимирович

Учень 11-А класу

Чемпіонат Світу з судномодельного спорту клас «С» (золото, 2012 рік).

Призер чемпіонату України з судномодельного спорту клас «С» (срібло, бронза, 2012 рік.)

Призер чемпіонату України з судномодельного спорту клас «С» (срібло, бронза, 2011 рік).

Першість Донецької області з судномодельного спорту серед учнівської молоді (І та ІІ місце 2011 рік).

Першість Донецької області з судомодельного спорту серед учнівської молоді (ІІІ місце 2012рік).

Керівник – Морозов Артем Валерійович

Козирев Олексій Володимирович

Учень 11-А класу

Призер чемпіонату України з судномодельного спорту клас «С» (срібло, 2012 рік).

Першість Донецької області з судномодельного спорту серед учнівської молоді (І  місце 2011 рік).

Першість Донецької області з судномодельного спорту серед учнівської молоді (І ,ІІ, ІІІ місце 2012 рік).

Керівник – Морозов Артем Валерійович

Фоменко Ігор Сергійович

Учень 11-Б класу

Призер Першості України з кікбоксінгу WPKA серед школярів (І місце, 2012 рік, місто Харків).

Призер Кубку України WKA  по кікбоксінгу (І місце, 2012 рік, місто Алчевськ).

Призер відкритого Кубку з кікбоксінгу серед юнаків та юніорів (ІІ місце. 2012 рік, місто Бровари).

Призер відкритого чемпіонату Донецької області серед юніорів (І місце, 2013 рік, Донецьк).

Керівник – Перевязко Сергій Іванович

Призерами ІІ міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011-2012 навчальному році стали:

Якименко Святослав. 10 клас українська мова та література, диплом І ступеню
Якименко Святослав, 10 клас математика, диплом ІІ ступеню