Освітнє середовище першокласника

Школа працює в одну зміну.

У навчальному закладі  3 перших класа, для яких організована окрема ГПД з денним сном.

Організація навчального середовища в 1-х класах має важливе значення. Середовище, яке оточує першокласників повинно викликати в нього позитивні емоції, бути затишним, цікавим, нагадувати йому дім.  Вимоги до організації навчального середовища в 1-х класах полягають в тому, щоб зберегти складові здоров’я дитини (фізичне, психічне).

Для кращої адаптації дітей до навчання у школі були проведені відповідні заходи: індивідуальні бесіди з батьками, щодо виявлення особливостей кожної дитини, День відкритих дверей для батьків та учнів з метою знайомства з приміщенням школи. Аналіз проходження обов’язкового медичного огляду щодо створення комфортних умов для навчання на підставі медичних рекомендацій.

У березні-травні працювала школа майбутнього першокласника для дітей які були не охвачені дошкільною освітою.

Керівництво школи належну вагу приділило підготовці шкільних приміщень для прийому першокласників. Проведені ремонти у класних кімнатах, обладнана спальна кімната, кімната відпочинку. Закуплені стільці для їдальні.

З 1 вересня 2012 року почалось поступове впровадження Нового Державного стандарту початкової  загальної освіти. В школі передбачається посилення використання здоров’язбережувальних технологій. Створення сприятливих умов для навчання шестирічок.

Класна  кімната першокласників                                   Куточок відпочинку

Все для першокласника                                             Спальна кімната